Jenom blázen dokáže normálně přemýšlet.

Info o serialu D.N.

5. března 2009 v 12:58 | satsuki |  Death Note
http://api.ning.com/files/TiGlW1XckRbp7ySaBNLgPGDbnBdHvknLXQTeJIUrU0kYiuy4qiSYvwPi0NYhxwG*gMjv1dBSU13z*qgQbyZM0AF5dL5x88yG/death_note2.jpg

Série se točí kolem Lighta Yagamiho, nesmírně inteligentního mladého muže, který nesnáší trestné činnosti a zkaženost světa. Jeho život se však drasticky změní, když nalezne tajemný zápisník s názvem "Zápisník Smrti", který najde ležet na zemi. Zápisník Smrti tvrdí že když je do něj zapsáno lidské jméno, tak jeho nositel zemře. Light zpočátku zápisníku nevěří, ale po pár experimentech zjistí, že opravdu funguje. Po setkání s předchozím vlastníkem zápisníku Ryukem, Bohem Smrti se Light snaží stát "Bohem nového světa" a odstraňuje ty, které považuje za zlo, nebo ty, kteří mu stojí v cestě.
Brzy počet nevysvětlitelných úmrtí zločinců zachycuje Interpol a tajemný dektiv známý pouze jako L. L rychle zjištuje, že sériový vrah, přezdívaný ze strany veřejnosti Kira (Převzato z anglického a japonského "Killer"), se nachází v Japonsku. L dojde k závěru, že Kira může zabíjet i když se nikoho nedotkne. Light si uvědomí že L bude jeho největší soupeř a psychologická hra na kočku a myš začíná mezi oběma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama