Jenom blázen dokáže normálně přemýšlet.

Yuki Cross

25. března 2009 v 15:17 | safira a satsuki |  Vampire Knight
-adoptivní dcera ředitele Crosse
-studentka denní třídy
-prefekt

Jednoho sněžného dne napadl malou Yuuki zlý upír, který jí chtěl vysát krev a tím ji zabít. Z této nešikovné situace jí zachránil Kaname Kuran (upír ale ne zlý), který jí poté zavedl za ředitelem Crossem. Ten jí adoptoval aniž by věděl cokoliv o její minulosti. Yuuki si nepamatuje svůj život do 5 let. Její život začíná až v onen sněžný den kdy jí zachránil Kaname. Po 5 letech nového života přivedl ředitel Cross domů malého chlapce jménem Kiryu Zero kterému zabil rodiče zlý upír a zároveň ho také pokousal.
Po 5 letech se stali prefekty na Cross Academy, kde měli držet tajemství noční třídy před studenty denní třídy. Tajemstvím je to, že noční třída je složena z upíru( většinou velmi pohledných a dívky z denní třídy jsou do nich zamilované). Yuuki se denně snaží dívky "sklidit" dřív než vyjde noční třída ze své budovy ale nějak se jí to nedaří.
Yuuki má stále tendenci Kanamemu děkovat za záchranu, proto je na něj také hodně milá(také je ale do něj dalo by se říct zamilovaná). To se zase ale nelíbí Zerovi, který upíry vyloženě nesnáší, protože oi mu vyvraždili rodinu, a také on sám chová k Yuui jisté city o kterých ona neví.Zero a Yuuki jsou od dětství přátelé, kterého ale Yuuki bere jako vého vlastního bratra i když z Zerovo pohledu je to jinak.
Po nějaké době se začne Zero chovat divně a Yuuki se o něj začne dělat starosti. Šokem bude když Yuuki zjístí, že je Zero také jeden z těch nebezpečných nočních tvorů…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama