Jenom blázen dokáže normálně přemýšlet.

Roy Mustang

24. dubna 2009 v 13:29 | Satsuki |  Fullmetal Alchemist

Jméno: Roy Mustang
Věk: ?(někde sem četla že mu je 29)xD
Barva vlasů / očí: černá / černá


Roy Mustang je plukovník v armádě, a ohnivý alchymista. Nosí bílé rukavice, na kterých má malé trancmutační kruhy. Je raritou mezi achymisty - dokáže udělat oheň z ničeho. A jako Ed tleskne, než použije alchymii, Roy luskne prsty.
Roy se neustále snaží zachovat vážnost a chladnost. Snad jediný člověk, který ho dokáže vytočit, je Maes Hughes - podplukovník, který místo toho, aby mu podával hlášení, neustále mele o své malé dcerce.
Roy Mustang má slabost pro podplukovnci Rizu Hawkeyovou, i když si to nepřiznává - až na konci seriálu to vypadá docela nadějně.
Pozor SPOILER !!!
Riza Royovi nejednou zachránila život - nejlepší je ,ale scéna, kdy prší, důležitý státní nepřítel Scar je obklopený vojáky a Mustang ho chce sežehnout ohněm. Scar se k němu vrhne, Riza podrazí Royovi nohy a začne po Scarovi střílet. Scar uteče. Mustang se vztekle ptá, proč to udělala, a ona mu s klidem odpoví, jestli si skutečně myslí, že by mu oheň v tom dešti na něco byl. Nastane trapná chvíle ticha. xD
Roy nemá Eda zrovna dvakrát v lásce, protože Ed většinou neposlouchá rozkazy a dělá všechno podle vlastní hlavy.Na konci seriálu,příde Roy o oko.Bez oka (s páskou XD):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama