Jenom blázen dokáže normálně přemýšlet.

Satsuki a Safira na výletě aneb zabijáčci králíčci

12. ledna 2010 v 17:36 | Satsuki a Safira |  Jednorázovky
Upozornění !
(ne)pravdivý příběh!
Je to totální kravina!!!!!!! Nevhodné pro inteligentní lidi! Omlouváme se za hrubky!


Jednou jsme byly u Safiry doma a kecaly. Pak jsme se nějak nepohodly .... a Safira skočila z okna (je trochu praštěná). Satsuki byla zavřená v koupelně ,ale když zaslechla "Ááááááááááááááá" tak šla rychle k oknu ,ale je tak nešikovná ,že zakopla o vlastní nohu a spadla z okna taky. Najednou obě slyšely "Bum ,prásk" a všude bylo bílo. A ocitli se na zelené loučce plné různobarevných květin (nemyslete si ,že to bylo nebe!) a všude kolem se z lesa objevili malinký růžový králíčci. Satsuki zvolala "Fůůůůj ,oni jsou růžoví!" ,ale to neměla dělat. Všichni králíčci začali pískat tak ,že to rvalo uši. Králíčci se dívali tak vražedně ,že se obě dítka schovaly do podzemního bunkru a nevšimly si ,že je to tchoří nora.
*Mezitím u Safiry doma*
"Proč tu je otevřený okno? Zrovna jsem si dal parádní baštu a teď tu je taková zima!Brrrrr!" říká si Safiřin králík jménem Kája v kleci. "Aha už si vzpomínám ,Safira skočila z okna a Satsuki tam spadla! A pak se ozvalo Bum ,prásk a přenesli se do jiné dimenze. Coooooo? Oni se přenesli? Musím je dostat zpět!" Kája bouchnul zadkem do dvířek u klece a ty upadly. Pak se nějak vyškrábal na okno a skočil a pak se stalo to samé jako předtím.Objevil se na zelené loučce, přímo mezi davem rozzuřených růžových králíčků,mezi nimi vypadal jako černá ovce mezi růžovýma (ovcema). Rozzuření králíčci se na něj vrhli a začali ho bouchat svýma malýma ušima. Kája se ,ale ubránil svými velkými zuby a drápy (pár králíčku musela odvést mini růžová králičí sanitka). Pak také utekl a začal Safiru a Satsuki hledat.
*V tchoří díře*
"Bléééé! Co to tady smrdí!" ucpávala si nos Safira. Najednou se ze v zadu ozvalo "Střík" a tchoř vypustil ... no ... to ... to ... no ... vy víte co (SMRAD!). Obě dítka vystřelila z díry ,jako když je na nože berou a pelášily přes hory a doly a nakonec se zastavily až u perníkové chaloupky!!! Měli tak trochu (hoooodně) hlad (chuť) na perníčky ,ale když si kously a Satsuki vyplivla zub "Páni ,to je ta sedmička ,nenarostla ti zrovna?" zeptala se Safira. Zjistily ,že perníčky vlastně nejsou perníčky ,ale kovovníčky (byly z kovu). "Kdo mi to tu loupe moje měkké kovovníčky?" (pro toho člověka byly měkký!!!) řekl velký růžový ,hnusný králík. "Á ,to jste vy?" zeptal se, "NE!!! To nejsme my." odpověděli Satsuki a Safira. "Ale jste to vy!" "NE!" a postupovali pořád trochu dozadu. A tak to chvíli trvalo ,ale nakonec se dostaly dost daleko ,aby vzaly do králičích. Pořád braly to králičích ,až se nakonec dostaly do městečka jménem "Růžová skála" ,to hlásaly noviny pohozené na ulici. Spousta králíčků si myslelo ,že na nás můžou jen tak zírat! To je drzost ,ale radši to neřekly nahlas ,jinak by se zase něco stalo. Když šli dál dostaly se do kavárny LaKrálíčka a objednaly si toust s espresem (bylo to jediné ,co tam prodávali).
*Mezitím Kája*
Kája si to pomalu vykračoval směrem k nejbližšímu městečku ,no tomu se nedalo říkat městečko ,bylo to pět a půl baráku a jedna kavárna. Byla to "Růžová skála" ,věděl kde to je ,protože už tam byl ,byl i v té dimenzi.
Pokračování příště ...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Žabajzna & Zipka Žabajzna & Zipka | Web | 12. ledna 2010 v 18:39 | Reagovat

Ahojky!Na našem blogu pořádáme vůbec první SONB!Byly by jsme moc  rády kdyby jsi se zapojila protože máš pěkný blog :) opravdu moc se mi líbí! A pardon za reklamu...
http://kwa-mnau.blog.cz/1001/sonb-soutez-o-nej-blog#komentare

2 Shiori Akira Shiori Akira | Web | 12. ledna 2010 v 20:46 | Reagovat

jo jo..."točím" s cosplay týmem.... xD ,ale tak ted velice netočíme..ted sháníme cosplaye spíš!!!

3 Cvrček Cvrček | 13. ledna 2010 v 18:18 | Reagovat

To je ůpa trhlý,ale moc super!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama